Depilacja pastą cukrową

Każda kobieta marzy o gładkiej i delikatnej skórze. Aby móc uzyskać taki efekt wystarczy udać się do salonu kosmetycznego na depilację laserową, która dodatkowo pozwala na pozbycie się zbędnego owłosienia na dłuższy czas. W tym miejscu należy również zaznaczyć, że poddanie się temu zabiegowi nie oznacza, że włoski będą złamane. Wręcz przeciwnie zostaną usunięte wraz z cebulką. Pasta cukrowa umożliwia depilację wszystkich części ciała i daje rewelacyjne efekty. Najczęściej panie, które udają się do kosmetyczki Kraków na taki zabieg depilują sobie wąsik, ręce, dłonie, kark, pośladki, policzki, nogi, brwi oraz okolice bikini. Depilacja pastą cukrową jest szczególnie polecana osobom, które mają osłabione naczynka i wrażliwą skórę. Ten rodzaj depilacji jest znacznie delikatniejszy niż depilacja woskiem, ponieważ pasta przywiera tylko i wyłącznie do włosków, a nie całej powierzchni skóry tak jak wosk. Oprócz tego pasta cukrowa jest w 100% naturalna, nie wywołuje reakcji alergicznych, a to za sprawą tego, że nie zawiera konserwantów ani barwników, które mogą uczulać. Z tego zabiegu w salonie kosmetycznym mogą skorzystać nawet kobiety w ciąży!

Jak wygląda zabieg depilacji pastą cukrową?

Do tego zabiegu stosowana jest pasta cukrowa najwyższej jakości z naturalnych składników. Dzięki temu, że w swoim składzie zawiera cukier jest także naturalnym peelingiem dla skóry. Zabieg ten nie wywołuje oparzeń skóry co sprawia, że można stosować go na skórze skłonnej do teleangiektazji jak i na skórze na której widoczne są rozszerzone naczynka. Po wykonanym zabiegu kosmetyczka Kraków nakłada na skórę krem łagodzący, który jednocześnie zapobiega odrastaniu włosków, łagodzi podrażnienia oraz wygładza skórę. Depilację pastą cukrową warto powtarzać regularnie co sprawia, że efekt końcowy będzie utrzymywał się nawet do pięciu tygodni.

Jak w przypadku każdego zabiegu kosmetycznego tak i w tym przypadku istnieje kilka przeciwwskazań, które eliminują nas z skorzystania z niego. Przeciwwskazaniami są rany, otarcia i podrażnienia skóry, stany alergiczne, żylaki, ropne lub grzybicze schorzenia skóry. Po poddaniu się temu zabiegowi nie można korzystać z basenu, nie można opalać wydepilowanych miejsc przez okres około tygodnia, ale z pewnością kosmetyczka Kraków dokładnie wszystko wyjaśni.

4 thoughts on “Depilacja pastą cukrową

  1. Asiu ja bym jednak radziła skorzystać z usług kosmetyczki. Zawsze możesz zobaczyć jak ona to robi i dopiero wtedy próbować w domu. Specjalista sprawdzi czy nie ma żadnych przeciwwskazań do takiej formy depilacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *