Opalanie w Rzeszowie

Każda przyszła panna młoda marzy o tym, aby w dniu swojego ślubu wyglądać pięknie i zachwycająco, dlatego też kobiety bardzo dokładnie przygotowują się do tego dnia. Efekt końcowy otrzymany przez suknię ślubną, fryzurę oraz makijaż, jest determinowany przez wiele działań i zabiegów, na które zdecydowała się panna młoda. Aby dobrze wyglądać w blasku fleszy oraz w świetle kamery należy zadbać o stan skóry całego ciała. Piękna, złocista opalenizna pozwoli każde pannie młodej czuć się pięknie i wyjątkowo. Obecnie na rynku spotykamy wiele ciekawych metod szybkiego opalania.

Najpowszechniej stosowanym jest solarium (wikipedia.org/wiki/Solarium), czyli lampy ze światłem UV, które pozwolą naszej skórze na delikatne przyciemnienie. Niestety metoda ta posiada wielu przeciwników, którzy uważają że solarium prowadzi do powstawania schorzeń skórnych i nowotworowych takich jak czerniaki. Niestety jest w tym prawda. Należy wystrzegać się jednorazowego długiego korzystania z solarium, ponieważ może to skończyć się poparzeniami słonecznymi. Osoby, które korzystają z solarium zgodnie ze schematem, nie mają najmniejszych powodów do zmartwień. Opalenizna uzyskana na solarium daje nam pewność tego, że nie pobrudzimy sukni czy też nie powstaną nieestetyczne zacieki lub zaciemnienia.

Ostatnimi czasy bardzo popularną metodą jest opalanie natryskowe, które nie tylko opala ale również pielęgnuje skórę przez balsamy odżywiające, które są zawarte w płynie natryskowym. Niestety ten typ opalania nie daje nam stuprocentowej pewności, że suknia pozostanie czysta. Do tego typu zabiegu należy odpowiednio przygotować skórę całego ciała. Zalecane jest aby wcześniej wykonać peeling mechaniczny, a następnie na skórę nanieść szybko działający i wchłaniający się balsam nawilżający. Należy wystrzegać się balsamów natłuszczających, ponieważ utrudniają one dostęp barwnika do naszej skóry i nie pozwalają mu na jego całkowite zadziałanie. Przed wykonanie takiego zabiegu kosmetyczka powinna również upewnić się czy płyn natryskowy nie uczula klientki. Opalanie natryskowe jest trudnym do wykonania zabiegiem, dlatego też powinno być ono wykonywane przez doświadczoną specjalistkę.

W Rzeszowie bez problemu skorzystamy z obu tych rodzajów opalania. Wybór opcji jest całkiem indywidualną sprawą. Jeśli nie jesteśmy pewni co do decyzji warto skonsultować się z kosmetyczką. Przedstawi ona nam wszystkie plusy i minusy danych metod. Dodatkowo zdiagnozuje naszą skórę, gdyż nie każda cera dobrze zareaguje na daną metodę opalania. Listę kosmetyczek w Rzeszowie znajdziesz pod linkiem swiaturody.com/rzeszow,kosmetyczka,9.html. Swój wybór warto oprzeć na opiniach pozostawianych przez klientów. Nie warto kierować się jedynie niską ceną, gdyż nie zawsze cena idzie w parze z jakością.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *